O mnie

Poznajmy się

Nazywam się Paulina Zachradnik

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek dietetyka oraz trenerem personalnym.

Otworzyłam Studio Treningowe “Stay Fit” w Krynicy-Zdrój z myślą o kobietach, które chcą wprowadzić aktywność do swojego życia, potrzebują zrobić coś dla siebie, potrzebują zmiany w swoim życiu,  ale nie wiedzą od czego zacząć. 

Staram się pokazać , że trening może być przyjemny, jeśli tylko spróbujemy zmienić podejście. Przestaniemy od siebie wymagać, a zaczniemy doceniać i robić coś przede wszystkim dla siebie nie dla innych.

Współprace indywidualne to zdecydowanie coś w czym czuje się najlepiej. Każdy z nas jest inny i potrzebuje zupełnie innego podejścia. Kieruje się podejściem małymi krokami do celu, tylko wtedy możemy utrzymać efekt długotrwale i nie narażając przy tym zdrowia psychicznego i fizycznego. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować nawyki żywieniowe na lata. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby moja praca była jeszcze bardziej efektywna.

Sport w moim życiu był się od zawsze, uwielbiam aktywnie spędzać czas, kocham dobrze zjeść, a przekraczanie swojej strefy komfortu każdego dnia, daje mi ogromną satysfakcję.

Nie ilość tylko jakość, tyczy się wielu kwestii w życiu i zawsze to powtarzam.

Cześć!

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj darmowe treści dostosowane do Ciebie!

Koszyk
Scroll to Top